دادور
#

وکیل اسلامشهر – وکیل پایه یک در اسلامشهر

وکیل اسلامشهر

گروه حقوقی دادور آماده ارائه خدمات به ساکنین محترم اسلامشهر میباشد. در صورت تمایل به سپردن کار حقوقی خود به وکیل پایه یک دادگستری، با شماره معرفی شده در زیر تماس حاصل نمایید.

تخصص های وکیل اسلامشهر

طلاق توافقی در اسلامشهر

طلاق توافقی رایج ترین نوع طلاق است که در آن زوجین نسبت به کلیه امور با یکدیگر تفاهم و توافق کامل دارند. وکلای گروه حقوقی دادور به دلیل انجام پرونده های متعدد در این زمینه، تبحر و مهارت زیادی کسب نموده اند.

انحصار وراثت در اسلامشهر

جهت اخذ گواهی انحصار وراثت محدود و نامحدود میتوانید از یک وکیل پایه یک در اسلامشهر کمک بگیرید. وکلای ما متخصص در امور حسبی هستند و میتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن گواهی حصر وراثت را دریافت نمایند.

وصول مطالبات و چک

در صورتی که تمایل به وصول وجه چک دارید میتوانید قبل از هر اقدامی با یک وکیل متخصص در زمینه وصول مطالبات و چک برگشتی مشورت کنید. همراهی وکیلی با تجربه که متخصص در زمینه وصول مطالبات و چک برگشتی است شما را از سردرگمی و اتلاف وقت و هزینه نجات خواهد داد.

امور ملکی

دامنه دعاوی ملکی بسیار گسترده است و اصولاً دعاوی ملکی بسیار تخصصی هستند. کمک گرفتن از وکیل پایه یک متخصص در امور ملکی در اسلامشهر برای شما بسیار راهگشا خواهد بود. گروه حقوقی دادور با سالها تجربه در زمینه امور ملکی آماده ارائه خدمات میباشد.

امور مربوط به سرقفلی

در صورتی که ملک شما از لحاظ سرقفلی به مشکل برخورد کرده و یا خواهان تخلیه ملک دارای سرقفلی هستید میتوانید با ما تماس بگیرید.

مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری

جهت اخذ مشاوره از وکیل پایه یک در اسلامشهر میتوانید با شماره درج شده در پایین صفحه تماس بگیرید.

توجه داشته باشید در صورتی که سوال شما مختصر و کوتاه باشد وکیل به صورت رایگان، پاسخگو خواهد بود. ولی چنانچه سوال، تخصصی باشد مستلزم پرداخت حق المشاوره میشود.

همچنین مشاوره حقوقی تلفنی طلاق توافقی در مجموعه دادور به صورت رایگان میباشد.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی
09126386954