دادور
#

وکیل سعادت آباد تهران به همراه مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری

وکیل سعادت آباد تهران
  • ۲۹ آبان ۱۴۰۰
  • 1780 بازدید
  • بدون نظر

یکی از دفاتر گروه حقوقی دادور در سعادت آباد تهران واقع شده است. ساکنین غرب تهران میتوانند جهت دریافت مشاوره در کلیه امور حقوقی از وکیل سعادت آباد تهران و یا اعطای وکالت با شماره معرفی شده در پایین صفحه تماس حاصل نمایند.

تخصص های وکیل سعادت آباد تهران در گروه حقوقی دادور

۱) امور خانواده

یکی از رایج ترین پرونده های ما امور خانواده و بخصوص طلاق توافقی میباشد. جهت اعطای وکالت در زمینه طلاق توافقی و یا اخذ مشاوره در این زمینه میتوانید با ما در تماس باشید.

۲) امور حسبی

دریافت گواهی انحصار وراثت از دیگر مسائل رایج است. در صورت نیاز به دریافت گواهی انحصار وراثت محدود یا نامحدود، آماده ارائه خدمات هستیم.

۳) امور ملکی

پرونده های مربوط به امور ملکی بسیار متنوع هستند. به طور کلی امور ملکی ممکن است پیچیدگی های زیادی داشته باشند. پس توصیه میکنیم قبل از هر اقدامی حتما با یک وکیل دادگستری مشورت کنید تا از راهنمایی های وی بهره مند شوید. وکیل سعادت آباد تهران در زمینه امور ملکی تجربه فراوانی دارد و میتواند به شما در مسیر پرونده تان کمک شایانی نماید.

۴) امور مربوط به سرقفلی

چنانچه ملک دارای سرقفلی شما به مشکل خورده و یا خواهان تخلیه ملک دارای سرقفلی هستید میتوانید با وکیل سعادت آباد تهران تماس بگیرید. همچنین جهت کسب اطلاعات دقیقتر در مورد تخلیه ملک دارای سرقفلی میتوانید به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

۵) چک برگشتی و وصول مطالبات

در صورتی که تمایل به وصول وجه چک دارید حتماً از تجربیات یک وکیل متخصص چک و وصول مطالبات استفاده کنید. وصول مبلغ چک به صورت های مختلفی مثل: مطالبه حقوقی وجه چک، شکایت کیفری چک و یا وصول چک از طریق اداره ثبت قابل انجام است. پیشنهاد میکنیم قبل از هر اقدامی با یک وکیل متخصص در زمینه چک و وصول مطالبات مشورت کنید تا از اتلاف وقت و انرژی و هزینه جلوگیری شود.

مشاوره حقوقی از وکیل سعادت آباد تهران

جهت دریافت مشاوره حقوقی میتوانید با شماره معرفی شده در زیر تماس بگیرید و پس از هماهنگ کردن وقت مشاوره و واریز مبلغ حق المشاوره، وکیل پایه یک دادگستری پاسخگوی سوالات شما خواهد بود.

لازم به ذکر است سوالات مختصر و کوتاه به صورت رایگان توسط وکیل پایه یک دادگستری پاسخ داده میشود. ولی در صورت داشتن سوال تخصصی، مشاوره حقوقی مستلزم دریافت حق المشاوره خواهد بود.

همچنین مشاوره حقوقی تلفنی طلاق توافقی در گروه حقوقی دادور به صورت رایگان انجام خواهد شد.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی
09126386954