دادور
#

وکیل طلاق توافقی تهرانپارس – بدون حضور زوجین در کمترین زمان

وکیل طلاق توافقی تهرانپارس
  • ۲۶ آبان ۱۴۰۰
  • 2248 بازدید
  • بدون نظر

وکیل طلاق توافقی تهرانپارس

مدت زمان انجام کار: حدود ۱ الی ۲ هفته کاری

هزینه برای دو وکیل به انضمام کلیه هزینه ها مجموعاً ۱۲ میلیون تومان است. 

نحوه پرداخت: ۵۰ درصد ابتدا و ۵۰ درصد انتهای کار (پس از دریافت گواهی عدم امکان سازش)

بدون نیاز به حضور زوجین 

بروز رسانی در تاریخ: ۱۲ خرداد ۱۴۰۳

گروه حقوقی دادور دارای یک شعبه در شرق تهران در محدوده تهرانپارس میباشد. ساکنین شرق تهران میتوانند جهت سپردن کارهای طلاق توافقی خود به وکیل طلاق توافقی تهرانپارس مراجعه نمایند.

شایان ذکر است مشاوره حقوقی طلاق توافقی به صورت رایگان انجام میشود. در صورت نیاز به مشاوره با شماره ۰۹۱۲۴۱۴۸۵۴۲ تماس حاصل نمایید.

خدمات ما در زمینه خانواده علاوه بر طلاق توافقی عبارتند از: طلاق به درخواست زن (زوجه)، طلاق به درخواست مرد (زوج) و مطالبه مهریه خانم. همچنین دریافت گواهی انحصار وراثت از دیگر خدماتی است که در شعبه تهرانپارس انجام میدهیم.

حق الوکاله وکیل طلاق توافقی تهرانپارس

برای دو وکیل دادگستری به انضمام کلیه هزینه های جانبی ۱۲ میلیون تومان میباشد. مبلغ بیان شده به صورت قطعی بوده و هیچگونه هزینه اضافی دریافت نخواهد شد.

نکته: توجه داشته باشید که مبلغ فوق الذکر تا پایان دریافت رای قعطی طلاق (گواهی عدم امکان سازش) از دادگاه میباشد. جهت ثبت طلاق در دفاتر رسمی طلاق هزینه ای جداگانه لازم است که به این دفاتر پرداخت شود.

مدت زمان طلاق توافقی توسط وکیل طلاق توافقی تهرانپارس

در صورتی که وکلای گروه حقوقی دادور، وکیل شما باشند حدود یک الی دو هفته کاری (به صورت تقریبی) زمانی است که طول میکشد تا دادگاه رای طلاق (گواهی عدم امکان سازش) را صادر نمایند.

مراحل طلاق توافقی با وکیل طلاق توافقی تهرانپارس

در ابتدا لازم است که زوجین نسبت به کلیه امور مالی و غیر مالی زندگی مشترک اعم از: مهریه خانم، نفقه، اجرت المثل زندگی مشترک و حضانت فرزندان مشترک با یکدیگر به توافق کامل برسند. پس از توافق بر سر کلیه مسائل یک بار به دفتر وکیل طلاق توافقی تهرانپارس مراجعه میکنید و کلیه توافقات خود را به وی بازگو مینمایید. وکیل همه توافقات را مکتوب کرده و نزد خود بایگانی میکند. این توافقات عیناً در رای دادگاه (رای طلاق) منعکس خواهد شد. بعد از آن دیگر نیازی به حضور زوجین در هیچ یک از مراحل تا پایان صدور رای قطعی طلاق (گواهی عدم امکان سازش) نیست.

توجه: در بعضی از شعب لازم است که یک بار خانم جهت انجام تست عدم بارداری به مجتمع قضایی مراجعه نماید.

سوالات متداول

طلاق توافقی در صورتی که خانم، وکالت در طلاق (حق طلاق) داشته باشد چگونه است؟

در صورتی که خانم وکالت در طلاق از همسر خود داشته باشد برای انجام مراحل طلاق توافقی حتما باید به یک وکیل دادگستری مراجعه کند. به عبارت دیگر داشتن وکالتنامه طلاق به این معنی است که خانم از طرف همسرش میتواند جهت انجام مراحل طلاق توافقی وکیل انتخاب نماید.

اگر وکیل ما باشید آیا باز هم باید در دادگاه حاضر شویم؟

خیر در صورت دادن وکالت به وکلای گروه حقوقی دادور دیگر نیازی به حضور شما در دادگاه نمیباشد.

کل مبلغ حق الوکاله باید یک جا پرداخت شود؟

خیر نصف مبلغ (۶ میلیون تومان) در همان ابتدای امضای وکالتنامه پرداخت میشود و ۶ میلیون تومان باقی مانده پس از اخذ رای قطعی دادگاه (گواهی عدم امکان سازش) پرداخت خواهد شد.

۵/۵ - (۳ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی
09126386954