دادور
#

وکیل پایه یک برای طلاق

وکیل پایه یک برای طلاق
  • ۲۲ مهر ۱۴۰۰
  • 2196 بازدید
  • بدون نظر

اغلب افرادی که خواهان دریافت خدمات از وکلای دادگستری هستند تمایل دارند که کلیه مراحل توسط وکیل پایه یک دادگستری انجام شود. یکی از بیشترین درخواستها وکیل پایه یک برای طلاق است. گروه حقوقی دادور متشکل از وکلای پایه یک خانم و آقا میباشد و تضمین مینماید که کلیه مراحل روند کارها توسط وکیل پایه یک دادگستری انجام شود. یکی از رسالتهای ما برای انجام کارها این است که روند رسیدگی پرونده را به تازه کاران یا کارآموزان وکالت نمی سپاریم و همه کارها توسط وکیل پایه یک برای طلاق انجام میشود.

وکیل پایه یک برای طلاق توافقی

یکی از بیشترین پرونده هایی که ما قبول وکالت میکنیم، انجام پرونده های طلاق توافقی است. به دلیل تعدد پرونده هایی که در این زمینه انجام داده ایم تبحر و تجربه فراوانی کسب نموده ایم. بنابراین در کمترین زمان ممکن (یک هفته الی ۲۰ روز کاری) کلیه مراحل را انجام خواهیم داد و رای دادگاه (گواهی عدم امکان سازش) را اخذ مینماییم. همچنین در صورتی که زوجه (زن) یا شخص دیگری از زوج (مرد) وکالت در طلاق (حق طلاق) داشته باشد برای انجام طلاق توافقی لازم است که حتما از یک وکیل پایه یک برای طلاق استفاده کند.

لازم به ذکر است در صورتی که کارها توسط گروه حقوقی دادور انجام شود هیچ نیازی به حضور زوجین در دادگاه برای انجام مراحل طلاق توافقی نیست.

سوالات متداول

در صورت طلاق توافقی آیا حضور زن و شوهر در دادگاه لازم است؟

چنانچه به وکلای گروه حقوقی دادور وکالت دهید، وکلای ما کلیه مراحل را بدون حضور زوجین انجام خواهند داد.

طلاق توافقی چقدر طول میکشد؟

در صورت انجام مراحل توسط وکیل طلاق توافقی گروه حقوقی دادور ۱ یک الی ۲ هفته کاری تقریباً زمان میبرد تا رای طلاق دریافت شود.

اگر مردی بخواهد همسر خود را طلاق دهد و زن راضی به طلاق نباشد چه اتفای میفتد؟

از آنجایی که در قانون ایران، حق طلاق با مرد است مخالفت زن برای طلاق مانعی برای طلاق دادن مرد ایجاد نمیکند. ولی از آنجایی که مرد باید قبل از طلاق کلیه حقوق مالی زن را پرداخت کند مطالبه این حقوق از جانب زن میتواند مراحل طلاق را خیلی طولانی نماید.

شماره های تماس:

۰۹۱۲۶۳۸۶۹۵۴

۰۲۱۷۷۰۵۷۶۰۵

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی
09126386954